רח' ז`בוטינסקי 35, רמת גן | טל': 072-3340454 | פקס': 03-6246259
משרד עורכי דין תעבורה - אלעד שור

עורך דין לענייני תעבורה

נתפסם עוברים צומת באור אדום? המצלמה צילמה אתכם נוסעים במהירות מופרזת? זה הזמן להצטייד בעורך דין תעבורה טוב.

טלפון נייד: 052-5551995  טל': 03-6246248     אימייל lawelad@gmail.com  

לא פשוט למצוא עורך דין טוב בין כל שלל עורכי הדין הפוקדים את בתי המשפט- שפע התמחויות, שפע סגנונות- אך למעשה חייבים לבחור עורך דין מתוחכם, בקיא ובעל נסיון, למה זה חשוב?

ענייני תעבורה ותנועה הינם עניינים חשובים מעין כמותם אשר מוטל עליהם פיקוח הדוק אף יותר מנושאי משפט אחרים משום שמדובר פה לעשה בדיני נפשות של ממש!

מי שמגיע למשרדו של עו"ד לענייני תעבורה ככל הנראה נסע במהירות מופרזת, נסע באור אדום, נהג בשכרות עקיפות מסוכנות וכדומה...

במקרים קשים בתי המשפט לא יהססו לגזור מאסר בפועל וכמובן שגם שלילת רישיון דבר שלא פשוט עבור אף נהג בישראל. ועל כן חשוב לשים דגש היטב בבחירת עורך דין הבקיא ומנוסה מאוד דווקא בתחום זה.

בבחירת משרד עורכי דין יש לשים לב טוב טוב לאינטואיציות האישיות שלנו ובנוסף כמובן לבקש המלצות מחברים שנתקלו במקרים דומים ואף לבקש מעורך הדין טלפונים של אנשים שייצג ופרוט מקרים שייצג ואיך נפתרו, כמו כן, חשוב לא להתפתות למחיר ולא לקחת שירותיו של עורך דין מתחיל אשר ישמח לייצג כול  תיק אשר רק יקבל- ואילו התיק הזה- התיק שלך הוא קריטי! הוא יכול להביא לביטול רישיון הנהיגה שלך, למאסר בפועל ולעוד עונשים חמורים מעין כמותם... ולעיתים אף רק כדי לטהר את שמך- הנהג שיודע שלא עבר עבירת תנועה או שלפחות לא היה האשם היחיד לפגיעה גופנית לדוגמא בהולך רגל, דבר אשר חשוב לא פחות מזיכוי כספי.

על כן, מאוד חשוב לשים לב לבחירת עורך דין אשר מומחה בתחומו, מכיר את כול חוקי התנועה, ייצג מספר רב של מקרי תעבורה ותנועה, זכה וזיכה לקוחות רבים ובייחוד במקרים מורכבים! חשוב לבחור עורך דין אשר הציג בפניכם תיקים שהגיעו לערכאות גבוהות ואף זכו במשפט- על ידי כך תוכלו לראות האם עורך הדין הוא וותרן או שהוא הולך עם האמת עד הסוף והלקוח חשוב לו!

משרד עורכי הדין שלנו ייצג לקוחות רבים בתחום ואף זיכה אותם פעמים רבות, אתם מוזמנים לבוא ולהתייעץ עם עורכי הדין במשרדנו.